Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajom lehet, hogy más irányba...

Bajom lehet, hogy más irányba szedtem be véletlenül a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Tehát 2 problémám is lenne, kérlek ne kövezzetek érte szanaszét, hiszen segítségért jöttem nem pedig bántásért.


19 éves vagyok, most kezdtem el nemreg tablettát szedni (Lorell) egészpontosan 03.04.-én vettem be az elso szemet, a betegtajekoztatonak megfelelően, amikor megjött.

Csütörtöki nap volt, de azt sajnos nem vettem figyelembe, hogy a hétfői tablettat (a levélen az elso) vettem be. Ami önmagában nem is jelentene problémát, hiszen ha sorba veszem be akkor nincs baj, ha sorba veszem be ugyanúgy, hiszen a szervezetem amúgy sem tudja milyen nap van úgymond.

A probléma viszont az lenne, vagy nem is tudom minek lehetne mondani.

Haladtam szepen sorban a levélen, aztan kezdődött a 2.(középső) sor a levélen (21 darabos) és jobbról kellett volna folytatnom (nyílnak megfelelően) de nem arra folytattam hanem balról kezdtem el. Tehát ezt a sort mind nyílnak ellentétes irányba fogom szedni.

Elvileg azért nem baj, mert kombinált egyfázisú ez a tabletta, amely azt jelenti, hogy minden tabletta ugyanolyan hormon adagot tartalmaz.

(Ugyanolyan színűek, semmi eltérést jelző dolog nincs a tablettákon)

Mit tegyek? Tudom idióta vagyok és figyelmetlen, tehát ezzel ne bombazzatok.

Koszonom ha elolvastad, és segítesz.



2021. márc. 12. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyfázisú nem számít, szedd tovább, mintha semmi se történt volna.
2021. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Jól értem, hogy két egyforma tabletta közül nem a jobb oldalit, hanem a bal oldalit vetted be, és azt kérdezed, baj-e? Tökmindegy. Azért van rajta nyíl/napok/miegymás, hogy jobban tudd követni, hogy bevetted-e az aznapit.
2021. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! A második válasszal értek egyet, a napok feltüntetése csak segít, hogy ne felejtsd el, hogy aznap bevetted-e már. Úgyhogy minden ok! 🙂
2021. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! És a megnyugtatást. :D Tehát lényegében majdnem mindegy hogy merre haladok ha külsőleg is teljesen egyformák a tabletták?
2021. márc. 13. 16:06
 5/7 anonim válasza:
Bizony! 🙂
2021. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűbb volt úgy megcsinálni a grafikát, hogy a nyíl az adott oldalon fordul vissza, nem megy vissza a túloldalra.
2021. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Aztán kipisiled, belekerül a vízbe, amiből nem tisztítják ki, a vízi élővilág is kap egy adagot, aztán az ivóvizünkbe is bekerül, és ihatjuk a tablettádat! Aztán miért haldoklik az állatvilág, növényvilág, miért lesznek ilyenek a férfiak.
2021. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!