Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló vásárlás hogy...

Fogamzásgátló vásárlás hogy történik?

Figyelt kérdés

Hazaköltözött a párom külföldről, és rendszeres nemi életbe kezdtünk. Még nem próbáltam soha a fogamzásgátlót, mert nem akartam megzavarni a hormonháztartásomat, viszont már szeretnék belekezdeni.

Online tudok időpontot kérni a nőgyógyászhoz, viszont nem tudom, hogy elég ehhez egy sima konzultáció, vagy kellenek hozzá vizsgálatok is? (Amugy voltam mar nőgyógyásznal és minden rendben van)

A másik kérdés, az arcomon nagyon sok pattanás van, a fogamzásgátló ebben is segít?

21/ L



2021. márc. 13. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Labor vizsgálatot szoktak csinálni(vér+vizelet).

Utána annak az eredménynek függvényében donti el az orvos, hogy mit ír fel. Utána pedig a patikában lehet kivaltani.

2021. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%

Normális helyen kér a doki egy vérvételt meg egy rákszűrést előtte.

A pattanásokon meg nem biztos hogy segít, kérdés hogy azokat mi okozza. Én 11 éve szedek fogamzásgátlót és ugyanúgy kijön az az 1-2 hormonális pattanás mielőtt megjön.

2021. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutott volna labor nélkül elmenni feliratni!

Érdemes megkérdezni, hogy ebben az esetben mit ajánlott bevinni, vagy neki mire van szüksége. Az enyém csak egy vérképet kért, de barátnőmnek vérkép+vizelet kellett. Persze felírhat valamit hasra csapva, de akkor pár hónap múlva jönne a "nem vált be, tönkre tette a szervezetemet" hiszti.

Nekem lényegesen kevesebb pattanásom lett, nőtt a mellem és fényesebb, dúsabb lett a hajam is. 😊

2021. márc. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!