Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely egy szűz...

Menstruációs kehely egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és egyáltalán nem szokott sok lenni amikor megjön.

Két nap utána már barna és vége.

Megérné egy kehely?

Az egészségügyi betétek nagyon drágák és nem valami takarékosak.

Ezt a kis cuccot meg egyszer megveszed és sokáig jó.

L-es méretben gondoltam csak félek, hogy kényelmetlen lesz vagy nem tudom kiszedni stb.

[link]



2020. okt. 12. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri vedd meg én is már 1 éve kelyhezek
2020. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok de a kisebb méretet vedd ha amúgy sem sok a vér ha szűz vagy a nagy méret nyomhat
2020. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Érdemes volna elmenni nőgyógyászhoz és megbeszélni, mert nem tudod nélküle jól belőni a méretet.
2020. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
sosem voltam még nőgyógyásznál mert eddig nem volt rá szükség és nem is szeretnék menni egy ilyen miatt, választom az S-es méretet és majd meglátjuk
2020. okt. 12. 15:47
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Lepj be intimkelyhes csoportokba facebookon, ott tudnak segiteni! Amit belinkeltel kehely az rettenetesen kemeny es gagyi, csalodas lenne, meg ne vedd. A kehely valasztasanal nem csak az a lenyeg, hogy mekkora, hanem sok mindent figyelembe kell venni. Egyebkent amikor en szuz voltam, a mini tampon se ment fel, es most, felnottkent az S-es Lalicup kelyhemet se tudom hasznalni, mert nem fer be egyik hajtassal sem, annyira szuk vagyok. Szoval elegge utana kell jarni a temanak, de megeri szerintem.
2020. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan próbáld ki. Rengeteg leírást és videót találsz a neten, amik segítenek, hogy hogyan használd, így biztosan nem lesz olyan, hogy ne tudnád betenni vagy kivenni.


De ezt a fajtát én sem ajánlom. Nagyon fontos, hogy igazoltan orvosi szilikon legyen az anyaga, mert más anyagokból kioldódhat valami, vagy megtapadnak rajta a kórokozók. Sajnos a jobb minőségű kelyhek 6-7 ezer forinttól kezdődnek, de csak egyszer kell megvenned, és évekig használhatod. Mielőtt megrendelsz egyet, alaposan nézz utána, hogy hogyan kell választani. Így sem garantált, hogy elsőre megtalálod a kényelmes méretet és keménységet, de ha találomra rendelsz egyet, akkor biztosan nem. A menstruációd alatt mérd le, hogy milyen magasan van a méhszájad, és ez alapján válassz. Valószínűleg kisebb méret kell neked, az L-es kényelmetlen lesz.

2020. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ladycup termékeit nézegettem.

Az megbízható, nem?:)

2020. okt. 13. 17:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A ladycup az megbízható
2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Rendelek egyet S-es méretben.

Biztos jó lesz.

Nagyobbat nem szeretnék mert nem szokott sok lenni és így is félek, hogy kényelmetlen lesz vagy valami..

2020. okt. 13. 18:43
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy jo lesz. Hol van a mehszajad, legalabb azt lemerted? Ez a tipus akkor jo, ha magasan van, kulonben ki fog logni es kenyelmetlen lesz. Gorcsolsz? Ha nagy fajdalmaid vannak, akkor inkabb egy perem nelkuli, picit puhabb kehely ajanlott.
2020. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!