Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásztól lehet telefonon...

Nőgyógyásztól lehet telefonon kérdezni?

Figyelt kérdés

1 éve szedek fogamzásgátlót, amivel azonban az elmúlt időben problémám adódott (fél év alatt 3 alkalommal is barna folyás az aktív tabletták alatt, aggódok, hogy nem hat így), ki szeretném kérni egy nőgyógyász véleményét. Azonban ezt a problémát elég "jelentéktelennek" érzem ahhoz, hogy a jelenlegi vírusos helyzetben csak emiatt orvoshoz menjek (plusz ugye egyéb védekezéssel ki tudom kerülni az esetleges terhességet, szóval nem is sürgős). Viszont kb 1 hónapja voltam rákszűrésen, ott is rákérdeztem erre, de nem kaptam megnyugtató választ. Szóval tényleg csak emiatt mennék most orvoshoz. Örülnék, ha nem kéne, de nem tudom, hogy telefonon "illik-e" kérdezni egy nőgyógyásztól, vagy ez már konzultációnak számít inkább?


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. márc. 13. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan.
2021. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha szerinted jelentéktelen, akkor felhívni is felesleges.

De azt felejtsd el, hogy telefonon fog veled diskurálni az orvos, max az asszisztens ad egy időpontot.

2021. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi:)

#2 A jelentéktelent természetesen csak úgy értettem, hogy nem létfontosságú probléma és az egészségemet sem befolyásolja.

2021. márc. 13. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nőgyógyász (ha csak nem magán) nem beszél veled telefonon, max az asszisztens. De egyébként nem fog megnyugtató választ adni, elárulom előre. Azt fogja mondani menj el hozzá, és ír fel egy másik fajtát, de előtte megvizsgál.
2021. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Hát nekem igazából az is megnyugtató lenne, ha azt mondaná, hogy váltani kell. Az előző nőgyógyász annyit mondott (ekkor még csak 2 barna folyást tapasztaltam), hogy ez még nem probléma, az a baj, ha rendszeresen előfordul. Csak hát ugye honnan tudjam, hogy mi számít rendszeresnek?
2021. márc. 13. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2021. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!