Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti ha akartok beszélni a...

Ti ha akartok beszélni a nőgyógyászotokkal telefonon, akkor tudtok vele személyesen beszélni, vagy csak az aszisztensével?

Figyelt kérdés
magán nődokikhoz járok, de mindig csak az aszisztensekkel tudok beszélni, és ha kérdésem van akkor az aszisztens kérdezi meg a dokit és utána ő is hív vissza a doki válaszával. Ez így normális? Nem kéne a pácienseknek egy olyan számot is adni amin közvetlen az orvossal tud beszélni, ha épp valami probléma van ? ( pl gyógyszer mellékhatás, másik recept kérése, vagy bármi...)

2019. febr. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Az én magán dokimnàl a telefonos konzultáció is fizetős. Lehet kicsit fura, de szerintem jogos, hogy a tudását és az idejét nem adja ingyen. Főleg az ideje, egy magán dokinál különösen értékes, azért intézi "csak" az asszisztens
2019. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az asszisztens erre való, hogy amihez nem kell az orvos, azt ő intézi, leveszi a válláról a terhet. Szerinted naponta hány páciens akar vele beszélni? Egész nap telefonálgathatna. Lehet, amikor rendelési időben ilyen kérdésekkel felhívod, közben épp egy terhes nőt ultrahangoz.

A magánrendelőkben nem nagyon van üres időpont, folyamatosan mennek, nincs arra idő, hogy veled beszélgessen, amíg másnak ketyeg az óra. Nyilván segít, csak az asszisztensén keresztül.

Gondolom te sem értékelnéd, amikor vizsgálnak, közben lebonyolít 1-2 telefont. Azért fizetsz, hogy akkor csak veled foglalkozzon.

2019. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Kkülföldön élek, itt az asszisztens intéz mindent, dokival telefonon csak és kizárólag akkor beszélhetsz, ha erre kértél egy időpontot. Mondjuk ahhoz is az kell, hogy az asszisztens úgy ítélje, szükséges az orvos, mert különben nem kapsz időpontot se.

De nem értem, hogy az általad említett esetben pl miért kellene az orvos ehhez szemelyesen

2019. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem szeretik, ha rendelési idő alatt zavarják őket.
2019. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 de amikor vissza hívtam akkor pont volt szabad 20-30 perce.
2019. febr. 22. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!