Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki szedett cypromixet?

Dzseni5555 kérdése:

Valaki szedett cypromixet?

Figyelt kérdés
Fokozott szőrnovekedes ellen szeretném feliratni borgyogyasz felirja? Valakinek hatott szőrnovekedes miatt? Kihullott tole vsgy pihes lett tole vagy mi történt? Sok lánytól ezt a gyógyszert hallottam. Es meg annyi általában sokan mondják fogamzásgátló gyógyszertol hizni lehet valaki meghizott a cypromixtol?

2021. márc. 13. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán irnak még fel cypromixet? Mert ugy tudom bevont tabletta
2021. márc. 13. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Édes istenem, a "bevont tabletta" nem azt jelenti, hogy kivonták a forgalomból... hanem azt, hogy van a tablettákon bevonat... (nem, nem egy befelé menő vonat, hanem egy fényes réteg, mint a drazsékon)...

Egyébként igen, a fogamzásgátló tabletták úgy általában vezethetnek hízáshoz, de csak közvetetten. Tehát magától a gyógyszertől nem fogsz hízni, ellenben hajlamosabb leszel a hízásra, ha a gyógyszer szedése mellett egészségtelen életmódot élsz.

Ha egész nap a kanapén fekszel, és a kedvenc ételed a hamburger meg a pizza, akkor igen, hízni fogsz.

2021. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kepzeld el vékony vagyok es nem zabalok egészségtelen kajakat es mozgok és dolgozom is! Edes istenem
2021. márc. 13. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom elképzelni, köszi.

Nem írtam olyat, hogy te zabálsz vagy nem mozogsz, azt írtam, hogy HA egészségtelen életmódot élsz, AKKOR hízni fogsz.

Mivel a többség (ahogy ezek szerint az ismerőseid is) szereti kapásból ráfogni a gyógyszerre, hogy kizárólag amiatt hízott, ezért hangsúlyoztam ki, hogy a gyógyszer csak a hajlamot növeli, de alapvetően az életmódtól függ.

2021. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%

Én most tartok a 3. hónap elején, de eddig nagyon megszenvedtem vele. Eredetileg pattanásokra kaptam nőgyógyásztól, de a karom is elég szőrös és ahelyett, hogy azt intézte volna, inkább a hajam hullott (tudom nem lehet megmondani neki hol hasson, de azért jó lett volna, ha a hajam marad)

Én őszintén nem ajánlanám, az 1. hónapban puffadtam tőle, és rengetegszer volt, valamilyen fertőzésem, ami nagyon kellemetlen. Valószínűleg én nem bírom ezt lórugásnyi hormont, de nem a semmiért tiltották ki néhány országból tudtommal, de ezzel nem ijesztgetni akarlak, csak, hogyha van valami más megoldás, akkor inkább azt válaszd.

A hízás, meg hát, kb minden fogamzásgátlónál jelen van, vagy aminek olyan a mellékhatása, de ez is csak akkor, ha nem figyelsz oda rendesen. Nekem az nagyon bevált, hogy reggelente egy kis kanál hegynyi kurkumát beleteszek vízbe és azt megiszom. A kurkuma csökkenti az étvágyat, és a zsírlerakódást sem segíti.

Remélem segíthettem valamennyit :)

2021. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!