Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt 1 héttel...

Menstruáció előtt 1 héttel pecsételő vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 5-8 nap van még a menstruációmig. Barátommal mindig védekezünk gumival, nem is bennem megy el, hanem kihúzza. Ma ahogy pisiltem egy kis vér volt a wc papíron, olyasmi mint amikor mensizek. Korábban ilyen vérszerű nem volt, viszont szex után 1 nappal mindig volt barnázás az utóbbi hónapban. A progeszteronhiányt lehetségesnek tartom, mivel inzulin rezisztens vagyok, de még a méhszálysebet sem tartom kizártnak. Mitől lehet ez? Ugye ez nem terhesség jele?

2021. márc. 13. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Semmi köze ehheza dugashoz, vajon mitől lenne? Hogy lenne má eza terhesség jele? Ha ilyen tájékozatlan vagy minek szexelsz még? Fogalmad sincs mi az a progeszterIn hiány... Ideje lenne végre tájékozódni, és tudni, hogy bonyolultak a nők és barmikor barmi folyhat a hüvelyedből. Mensi előtt ez természetes, vagy csak megsértett a láthatón nem túl tapasztalt zöldfülű baratod vaalmit , tul mélyre hatolt. Ha vedekeztek akkor meg plane nem értem miért rettegsza terhességtol...

Üdv

Dr

2021. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 kétlem, hogy doktor lenne a stílusa és a szóhasználata alapján. Azért mindenesetre köszönöm válaszát
2021. márc. 13. 23:12
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Jó, legközelebb szaknyelven fogalmazom meg, hogy ne értsd!
2021. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mehszajseb okozta
2021. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A kontakt vérzést mindig érdemes mielőbb nőgyógyásszal kivizsgáltatni a méhszáj komplikációk elkerülése érdekében. Az időben észrevett és kezelt problémák általában közel 100%-osan kezelhetőek és gyógyíthatóak.
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok, még mindig aggódok, mert nem jött meg. Nagyon félek a teherbeeséstől, pedig védekeztunk mindig. Számít az, ha volt olyan alkalom amikor kicsit ‘gagyibb’ óvszert használtunk? Vagy esetleg azt tudom még elképzelni hogy rosszul kezdte el felhúzni a gumit de egyből megfordította. Valamint szokott fájni a mellem mensi előtt, de most nincs semmi
2021. márc. 16. 21:19
 7/17 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászt már tervezem, csak meg akarom várni amíg megjön plusz elmúlik a menstruaciom
2021. márc. 16. 21:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyetlen szeplőtlen fogantatásról tudok, ami az Újszövetség kezdetét jelentette, azóta nem hallottam újabbat :D.

Csinálj egy tesztet, ha nagyon izgulsz, de kizártnak tartom, hogy gyerek legyen úgy, hogy nem ment rendesen beléd.

2021. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha óvszerrel védekeztek, és még oda is figyeltek, az esély, hogy terhes légy, egyenlő a nullával. Ez inkább tűnik progeszteronhiánynak, pajzsmirigy problémának vagy egyéb hormoningadozásnak. Ha inzulinrezisztens vagy, akkor meg pláne érthető a dolog. Diétát tartod? Lehet nincs rendben a peteérésed, és ebből adódik a baj. Menj egyébként majd dokihoz, valószínűleg megnéz ultrahangon, lesz fizikai vizsgálat, meg esetleg hormonpanel, és kiderül.
2021. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, ma vagyok a 38. napon. Kezdek tényleg aggódni. A 34 illetve 35. napon csináltam tesztet, mindkétszer negatív lett. Érdemes még tesztelnem?
2021. márc. 23. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!