Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensim előtt pár nappal...

A mensim előtt pár nappal pecsételős vérzésem volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig semmi baj nem volt soha a menstruációmmal. Egy hónapja voltam nőgyógyásznál, és minden rendben volt.

Peteéréskor szokott a 9-10.napon barnázásom lenni, ez mindig van.

Viszont észre vettem 2 furcsa dolgot. Az egyik, hogy ebben a hónapban is volt peteérési barnázásom, pár napig semmi, aztán megint pecsételős, pirosas vérzésem volt a menstruáció előtt egy héttel mostanáig. (Most már megvan)

Ilyen még sosem volt, létetik, hogy a hormonjaim most szartak be?


A másik, hogy csökkennek a menstruációs napok hossza. Eleinte 6 napig menstruáltam, aztán 5, múlt hónapban már csak 4 napig volt meg. Mi lehet ennek az oka?



2020. dec. 24. 00:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem, hogy se múlt hónapban, sem ebben a hónapban nem voltak hasi görcsök az első napokban és mellfeszülés, melldagadás sem, pedig ezek a tünetek mindig előjöttek.


És, valaki, aki ért hozzá, le tudná írni, hogy a pecsételős vérzés mikor normális, mikor nem?


Köszönöm.

2020. dec. 24. 00:51
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
El veteltel . Nem volt erős a magzat hogy fejlődjön
2020. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#

A kérdező azt se írta, hogy él-e nemi életet nemhogy védekezésre kérdezzünk rá majd babával vádoljuk.


Btw, nőgyógyásznak mondtad az ovuláció körüli rendszeres vérzést? Ez nagyon nem normális. 1-2 alkalommal az évben oké, de minden hónapba nem. Nekem mikor harmadszor volt ilyen, elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta valószínűleg endometriózisom van - bár más tüneteim is voltak ami erre a betegségre utal.

Minden esetre ha nem reagálta le normálisan ezt a tünetedet, keress fel más orvost.

2020. dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!