Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki abbahagyta a fogamzásgátló...

Aki abbahagyta a fogamzásgátlót az?

Figyelt kérdés
Az leirná hogy mit tapasztalt? Kb egy éve szedem, ma kellene elkezdenem az uj levelet, de már az utolso honapban is közti vérzést okozott, amit addig nem.
2021. márc. 14. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána elő jöttek pattanások, rendszertelen volt a menstruációm és hullott a hajam. Pár hónapig tartott utána rendeződött minden
2021. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem hormonzavar miatt kellett szednem, de az utolsó hónaoban pattanásos lettem tőle (nem gond nem erdekel ez) viszont höingadozásaim és közti vérzésem is lett. Ezért gondoltam hogy abbahagyom.
2021. márc. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A melleim ragyásodtak, ez volt az egyetlen negatívuma az abbahagyásnak. Peteérés a megvonásos vérzés után két héttel már jelentkezett, illetve újabb két hét után elöntött a vér, az már rendes menstruáció volt.
2021. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1,5 évig nem mnestruáltam, viszont a sok hormonális szr, amit a gyógyszer okozott, legalább megszűnt.


A doki persze, jaj, írjunk fel hormont, ami meghozza a havimat, én meg kb. "anyádat, azt".

2021. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne BÁRMILYEN fogamzásgátlót szedni hormonzavar miatt?


A nőgyógyásznak semmi köze a hormonális problémákhoz, arra ott van a szakember.

2021. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel össze vissza véreztem, vagy nem véreztem, vagy 3 hétig véreztem, ezért kellett a fogamzásgátló. Ami rendezte is a dolgot.
2021. márc. 15. 14:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted a fogamzásgátlót is csak endokrinológus írhatná fel? Ne viccel már.
2021. márc. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!