Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a szemérem ajkaim körül?

Mi ez a szemérem ajkaim körül?

Figyelt kérdés

KB 4 napja lettem arra figyelmes hogy a a szemérem ajkam egy kicsit fáj. Megneztem tükörrel és eléggé pirosak voltak úgy néztek ki mintha valami kidorzsolte volna őket, de semmi olyasmi nem jutott eszembe ami miatt ez történhetett maximum arra tudok gondolni hogy a bugyim valahogy ezt okozta. Nem tudom mikortól de arra is figyelmes lettem hogy körülotte olyan mi tha fehér hámlotf bőr lenne, de nem merek vele semmit sem csinálni. Először azt hittem hogy nem mostam meg magam normálisan de ilyenről szó sincs mivel fürdés közben nem jön és nem is jött le. Nem tudom mi ez kezdek félni, nőgyógyászhiz menni nincs lehetőségem kérlek segítsetek!


Rólam tudni kell:

Lány vagyok, szűz, és semmilyen szexuális dologban nem volt eddig részem. Jelenleg a menzeszem 2 napot késik de nem hinném hogy ez bármit is befolyásol mert még nem állt be teljesen.


(sajnálom ha zavaros a fogalmazás csak nagyon aggódok)

Köszönöm ha segítesz, válaszolsz!



2021. márc. 14. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kérdést törölték, mert ezeket a képeket nem tolerálják. De irritáció lesz. Orvosi kamillás borogatás kell, a kencék nem minden esetben jók, lehetnek benne irritatív anyagok.

Lásd #9

2021. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!