Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesznél tényleg...

Nemi herpesznél tényleg segít? Nem ártok ezzel?

Figyelt kérdés
Valószínű nemi herpeszem van azt olvastam, segíti a gyógyulást, ha bele ülök egy kis sós vízbe. Ez tényleg segít? Nem ártok vele? Aki küzd hasonló problémával mi az ami segített neki? Milyen gyakran ujjul ki?

2021. márc. 14. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyszer megkaptad, eleted vegeig veled marad, bar nem mindig lesz aktiv, de fertozo lesz. Partnereid szinten herpesz virus hordozok lesznek. Felelotlenseg kezeletlen herpesszel parkapcsolatban lenni! Az orvos tud ra adni egy pirulat, ami alvo allapotban tartja a virrust es nem is fertoz tobbet, de ezt viszont allandoan szedni kell. Ahogy te is artatlanul megkaprad valakitol, ne engedd, hogy mas is tovabb fertozodjon. Menj orvoshoz es partnered is erre kerd. Elj felelossegtudatosan, hagyd a sos vizet.
2021. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom a konkrét kérdésre a választ, én nem tenném, nem hiszem, hogy segít, viszont el tudom képzelni, hogy ront. Amint tudsz menj el orvoshoz, kezeletlenül nagyon el tud fajulni, nagyon fájdalmassá válhat. Ő ad kenőcsöt, gyógyszert, az hamar rendbehozza. Ha már nagyon rossz, fáj, akkor nekem a sima tiszta vizes lemosás segített a legjobban (ideig-óráig).


Amit az első ír, tudtommal annyiban nem igaz, hogy nem fogsz életed végéig mindig fertőzni. Most természetesen fertőzöl, ne élj nemi életet, akivel a tünetek óta éltél, tájékoztasd, küldd el orvoshoz. Viszont, ha teljesen elmúlnak a tüneteid, azaz a vírus visszahúzódik, akkor nem fertőzöl vele. Az igaz, hogy ahogy az első is írta, a vírus nem tűnik el a szervezetedből, időnként kiújulhat, de csak olyankor fertőzöl vele. Nekem ez pár alkalom volt kb. két havonta, sokkal enyhébb lefolyással, és évek óta semmi. Nem szedek gyógyszert állandó jelleggel.

2021. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orvossal. Az sajnos igaz, hogy a dolgok mai állásra szerint örökre veled merad, és amikor akut, akkor meg is tudod fertőzni a partneredet. Sajnos ez ellen az óvszer sem véd, mert az nem akadályozza meg, hogy a külső nemi szervek érintkezzenek.
2021. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!