Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eloszor herpesznek hittem, de...

Eloszor herpesznek hittem, de ketlem, hogy az. Otletek?

Figyelt kérdés
Pentek delelott jott ket viszketos pukli a felsoajkam kozepen, eloszor azt hittem, pokcsipes, ugyhogy hagytam. Idovel kezdett dagadni, ugyhogy ugy gondoltam, hogy herpesz, ekkor fogkremet tettem ra, mert kenocs nincs itthon. Szombaton egesz nap fogkremeztem es kb ugyanabban a meretben maradt. Ma szereztem egy kis herpeszkenocsot, es most delutan mar ( [link] igy ebredtem...kemeny tapintasu es meg nagyobb lett. :( Haromszorosara dagadt az ajkam, mint lathatjatok...Ami furcsa,hogy a nyirokcsomoim dagadtak, ami akkor szokott lenni, ha herpeszem van es/vagy megbetegszem. Holnap tudok orvoshoz menni. Esetleg addig van valakinek valami otlete mi a nyavalya lehet ez? A google mar szajrakkal riogatott ugyhogy nem mertem tovabb keresgelni...:/

2018. szept. 23. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne nyalasd a kutyáddal a szádat. Ha nincs kutyád, akkor allergia... mondjuk fémre.
2018. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, pedig nekem egy szép nagy herpesznek tűnik. De azért mindenképpen menj el orvoshoz!
2018. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: Nincs kutyam se mas allatom. :) Van ket piercingem, viszont orvosi fem mindketto es mar 1 eve megvannak minden problema nelkul...

2: Persze, mindenkepp elmegyek.

Koszi a valaszokat, johet meg, a valakinek van tippje!

2018. szept. 23. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem herpesz, inkább valami aftaféleség.. Ha van teafaolaj kéznél, azzal ecseteld. Aztán nincsen más hátra, csak az orvos, vagy sámán.
2018. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért gondolom hogy sima herpesz, csak jó nagy, mert az afta azért ekkora dagadást nem szokott okozni. És nem is láttam még kívül, inkább a száj belsejében fordul elő.
2018. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez herpesz, csak jo nagy. Doki nem fog semmit csinálni, csak max ad valamit amivel kenegeted, aztán vagy hat, vagy nem. Igazából neked kell kitapasztalnod, mi használ, mint ahogy láttad, hogy amivel bekented, csak ártott. Én is voltam így pár herpesz kenőccsel, azóta nem is kenem semmivel max. aloeverával és ahogy érzem a viszketést, beveszek 4db LizinC tabletát. Attól vagy ki se jön, vagy apró marad. Régen nekem is ilyen volt legtöbbször, mint neked a képen de ez a "recept" nekem nagyon bevált. Ja és mindenképpen erősítsd az immunrendszered!
2018. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet? Voltál orvosnál?
2018. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen. Eleg erdekes volt:) A doki azt mondta hogy bakterialis fertozes es azert van rajta a sarga holyag mert gennyes...holott elmondtam, hogy eloszor feher volt aztan sebesedni kezdett es utana lett sarga. Kiirt nekem egy meregdraga antibiotikumot es kenocsot...valami sugta, hogy pazarlas lenne, ugy dontottem varok meg egy napot, es ha nem valtozik, kivaltom a gyogyszereket. Mara mar visszaallt normalis allapotaba gyogyszer nelkul, csak sebes. Valoban sima herpesz lehetett vagy csipes amire allergias voltam. Koszi, hogy erdeklodtel, utolso!
2018. szept. 26. 00:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy! :)
2018. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De szeretem, mikor minden apró hülyeségre már nyomják az antibiotikumot kapásból.... Kérdező, ügyes vagy,hogy nem ezzel kezdted!
2018. okt. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!