Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás mennyiségét...

Hüvelyi folyás mennyiségét lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés

Nem élek szexuális életet, szűz is vagyok.

De egy ideje egyre több hüvelyi folyásom van.

Szinte olyan durván, hogy minden pisilés után érzem, hogy megint folyik.

Egy nap többször már és nagyon kellemetlen.

Nem volt még ilyen sok folyásom és fogalmam nincs miért.

Krém állagú fehér folyás, nem érzem büdösnek de viszket a hüvelyem nagyon és fehér hámlás indult ott meg.

Mivel tudnám csökkenteni a folyás mennyiségét?

Elfog múlni ez, mert szörnyű, hogy néha érzem hogy elkezd folyni.

Lehet olyat, hogy teljesen megállítani ezt a folyási folyamatot?

Csak mert korábban sosem tapasztaltam ilyen folyást és simán tudtam hordani bugyit betét nélkül úgy, hogy csak épp 1 csepp foltos lett a nap végére de ma kizárt és betét kell.

Amúgy korábban gombás fertőzést írt fel a doki de nem volt valami felületes kivizsgálás.

24L



2021. márc. 15. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
El fog mulni néhány nap mulva :P
2021. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Hát nem hiszem mert egy ideje van és nem úgy tűnik sőt egyre erősebb.
2021. márc. 15. 00:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem kérek privátot és ne tegyetek légyszi megjegyzést miért nem élek szexuális életet ilyen korban, mert nem ez a lényeg!
2021. márc. 15. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki azt mondta, hogy gombás, akkor az.

Nem vált be, amit felírt rá?

2021. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.Sajnos nem.

Semmi hatása nem volt.:(

2021. márc. 15. 00:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit használtál?

Amikor nekem gombás fertőzésésem volt a Canesten semmit nem segített és a gyógyszertárban ajánlottak egy hüvelykúpot, Gynoxin a neve, ez tökéletesen bevált.

A lényeg, hogy egy másik hatóanyagú gombaellenes kúpot próbálj ki, mint amit most.

2021. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.Nos kaptam szájon át szedhető Fluconer kapszulát majd hüvelyre canesten krémet de a krém se hatott semmit pedig utasítás szerűen használtam.

Igaz utána nem mentem el ismét felírni a receptet de gondoltam erős és hátha elmulasztja de nem igazán.

Véglegesen meg lehet amúgy szüntetni?

Csak mert korábban nem volt ilyennel gondom sőt nem is kellett félnem az átázástól de most más a helyzet :(..

2021. márc. 15. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!