Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló felírásának...

A fogamzásgátló felírásának folyamata hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy a trombózis kockázatának vizsgálatát is magába foglalja-e, vagy azt külön kell elintéznem?

2021. márc. 15. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, felfekszel egy asztalra, kenetet fog venni, azt kielemzik laborba kb egy hét utána ír fel gyógyszert
2021. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt is a nőgyógyász csinálja, szóval elsőnek kivizsgál és csak utána írhat fel gyógyszert.
2021. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak rákérdez hogy a családban volt e már trombózis.


Amúgy az 1-es leírta. Annyi, hogy felénk elég volt a papír felirashoz amit közvetlenül a vizsgálat után ad. Azzal már lehet menni háziorvoshoz is 1 évig gyógyszert iratni. Persze érdemes megvárni az eredményt és azért is elmenni. Bár amikor magán orvoshoz mentem azt mondta felhívnak ha valami baj van, így nem muszáj bemennem érte.

2021. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha volt a családba trombózis, akkor elküld kivizságlásra. Nekem a hematológián 3 hónap volt míg időpontot kaptam, még 1 hónapot vártam az eredményre (ez nem a kórház hibája, a kimutatás lassú folyamat), és valami 12000-ret fizettem érte.
2021. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Normális helyen egy ciklus alatti vérvételre is elküld, hogy megnézze a hormonjaid állapotát, mielőtt pluszban bombázza a szervezeted.

A rákszűrésnek az égvilàgon semmi köze nincs a fogamzásgátlóhoz, azt csak mintegy mellékesen megcsinálja, ha már ott vagy, merthogyamúgy évente illene elmenni miatta.

2021. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!