Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fehér folyásom van és elég kellemetlen szagom van ott lent. Beszéltem nőgyógyászommal de csak jövöhonapba tud fogadni. Addig Vitagyn c-t ajánlott. Esetleg valaki tudna valamit mondani rola esetleg még mit tudok tenni hogy elmuljon? Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 15. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés ? Micovag huvelykupot tudom ajanlani .
2021. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha túrós állagú, akkor lehet gomba (bár annak nem sokott szaga lenni). Akármi is: Használd azt, amit ajánlott az orvos, mégpedig úgy, ahogyan az orvos mondott (ha nem mondott semmit, akkor olvasd el a betegtájékoztatót és aszerint használd a készítményt). Ne keverd mással! (És miután befejeződött a kezelés, pár napig hagyd magad békén, mert maga a gyógyszer is okozhat irritációt.)
2021. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzés lehet, arra van a Vitagyn C. Én próbálnék még egy doboz Gynoflort is utána, amíg el nem jutsz orvoshoz.
2021. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem túrós szerü hanem inkább híg. De rendben. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!