Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára használt kúp...

Hüvelygombára használt kúp után szükséges valamilyen pH helyreállító?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindekepp. Protexin gynophilus :)
2021. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, magától is helyre tud állni, a hüvely is képes magától gyógyulni. Ha egy-két hét után nem áll helyre magától, ráérsz mindenféle kúpokat használni.
2021. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 16. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, kell helyreállító. Ha nem használsz, újra elkaphatod a gombát, vagy akár mást is mert amíg a hüvely magától helyre nem áll, addig nem tud védekezni. A Kettes szerintem hülyeséget írt.
2021. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És lehet bajom, ha a hónapban egyszer már használtam? Tehát ez lesz a második 6 napos kúrám.
2021. márc. 16. 18:51
 6/9 A kérdező kommentje:
És abból lehet baj, ha megcsináltam a 3 napos hüvelygomba kúrát, úgy tűnt, hogy elmúlt, ezért belekezdtem a helyreállítóba. Végül most 3 nap múlva ismét csinálnom fel kell helyeznem egy 1 napos hüvelygomba kúpot. Elég az ha a maradék 3 helyreállítót használom fel?
2021. márc. 16. 19:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, a "csinálnom" véletlen csúszott be
2021. márc. 16. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyi, hívd fel az orvost. Egyrészt elég zavaros, mi pedig nem tudunk pontos választ adni a kérdésedre.
2021. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom elérni egy ideje, de nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)
2021. márc. 16. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!