Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Néhány napja voltam egy masszőrnél, mert a sok otthoni üléstől már fájt a hátam. Miközben maszírozott párszor hozzáért a nemi szervemhez (nem, nem értettem félre elég feltűnően) de nem csinált semmi többet, nem is mondott semmi olyat. Ez szerintetek normális? Mi lehetett az oka?

2021. márc. 17. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem normális, lehet hogy próbálkozott. De ezek után szerintem kerüld el messzire, mert ez egy hivatásos masszőrtől nem igazán megengedett.
2021. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán azt hogy csinálta, miközben hason fekszel és elvileg a hátadat masszírozza? Azért elég nehezen képzelem el, ahogy hirtelen benyúl a lábaid közé egy hátmasszázs közben.
2021. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn is massziroztatom a hátam és voltam már több mszzörnél is, de ilyen sosem fordult elö. De én sem értem, hogy ez hogy lehetséges, ha a hasadon fekszel.
2021. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura... Nekem még sosem ért hozzá, pedig voltam párszor.. Férfi vagy nő?
2021. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem a megfelelő embernél voltál, ez szexuális zaklatás, BTK kategória.
2021. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lábakat is maszírozott. Nem "hirteken benyúlt", csak amikor arra haladt a combon akkor keresztülhaladt ott is. Nem tudom érthető-e így.
2021. márc. 17. 18:18
 7/15 A kérdező kommentje:
Férfi volt. Az elején teljesen normálisan elbeszélgettünk, rendes voot végig. Egyedül ezt furcsálltam, mert nekem ez már túl intim volt de nem mertem szólni, mert nem tudtam, hogy szokás.
2021. márc. 17. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Fuh... Na férfi masszőrhöz akkor szerintem többet ne... Nem véletlen csúszott oda a keze..
2021. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A férfi masszőrök a csinos és szép alanyoknál bizony finoman bepróbálkoznak.

Egy pici érintés, stb. Ha vevő az illető a dologra akkor lehet folytatás.

Ha viszont nincs megfelelő visszajelzés, akkor viszont nem mennek tovább.

Ha ez így van, akkor elvileg nincs ezzel probléma.

Ez fordítva is így van.


Én férfiként jó néhány éve női masszőrnél voltam, és a vége egy hatalmas gátlástalan nagy vad d...gás lett. 🤷‍♂️

2021. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásos, de könnyen lehet véletlen is. Ha 1-2 alkalommal történt, akkor ne gondolj bele többet.
2021. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!