Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 7héttel néha...

Szülés után 7héttel néha fekete néha barnás folyás. Mennyire veszélyes vagy normális? Mikor tisztulok ki?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem tudtam elmenni az orvoshoz ezért kérdem, ti mikor tisztultatok ki
2021. márc. 5. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 7 héttel szülés után már nem kéne feketének lennie. Nekem a 4.héten majdnem elmúlt a vérzés, de buta módon nagyon megerőltettem magam, így megint vérezni kezdtem. De gyorsan fakult a színe és el is múlt hamarosan.

Menj el minél hamarabb orvoshoz, nehogy valami bajod legyen. Amugy csökkent már a mennyisége? Végig ilyen színű volt? Milyen úton szültél?

2021. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az el húzódó menstruációm is szokott ilyen lenni. A vasad rendben van? Lehet kéne szedni.
2021. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!