Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzásgátló...

Van olyan fogamzásgátló amitől sok nőnek nőtt a melle, nem hízás miatt hanem a hormonok miatt?

Figyelt kérdés

Pl a ról c kosárra nőtt minimális hízás mellett azaz nem a hízás miatt nőtt hanem a hormonok miatt?


Van olyan fogamzásgátló márka amitől ez gyakoribb mint a többinél? Saját tapasztalatokat várok :)


Jövő héten megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlót iratni és megkérdezem majd tőle lehet-e azt a fajtát.



2021. márc. 17. 18:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló felírása nem úgy megy, hogy te megmondod a dokinak, melyiket kéred. Ő fog dönteni attól függően, mire van szüksége a szervezetednek.

Egyébként nekem nőtt 2 kosárméretet és nem híztam mellé sokat. CSERÉBE a gyógyszer teljesen tönkretette a hőháztartásom, már 2 éve abbahagytam, de azóta is úgy izzadok, mint a ló, pedig előtte sose volt ilyen gondom.

2021. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
És miután abbahagytad is megmaradt a mell mérete?
2021. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Megmaradt, ahogy a plusz súly is, igaz, előtte nagyon vékony voltam...

Mondom, cserébe van az izzadás, ami olyan mértékű, hogy még mínuszokban is előjön normál tempójú séta vagy egy minimális lépcsőzés miatt. El lehet dönteni, melyik éri meg jobban...Ja és miután abbahagytam, a bőröm is ugyanolyan csúnya pattanásos lett, mint volt.

2021. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%
Tehat akkor megiscsak hiztal, szoval nem csak a gyogyszer miatt tortent ez. Ezt azert jo lenne leirni, mert meg a vegeny remenyt adsz a hulyeknek :D
2021. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Te vagy a buta ha azt állítod a hormonok nem tudják megváltoztatni a testet. Hogy kinek hogyan, ez egyéni. A transzoknak adott hormon nem azért nő meg nekik a mellük mert híznak hanem mert nőiesednek tőle. Több női hormon erősíti az elsődleges és másodlagos nemi jellegeket. Mint régen a sportolónőknek pedig férfi hormont adtak doppingként, és nem azért szélesedett a válluk mert híztak hanem mert erősödtek a hormon hatására a férfi jellemzők. Léteznek növekedési hormonok is , melyek a magasságra hatnak, és nem azért mert hízol tőlük.


Úgy hogy ezeknek a tudatában a kérdésem nem alaptalan, főleg nem ostoba, csupán csak lehet ilyen nem létezik.

2021. márc. 21. 21:59
 36/39 A kérdező kommentje:
Mennyivel életszerűbb hormonterápián átesni mint egész életedben a melled alá ültetett szilikon párnákkal élni , amely sok nőnél okoz tokzsugorodást vagy autoimmun betegséget világszerte
2021. márc. 21. 22:00
 37/39 anonim ***** válasza:
80%

Jujj, ezt hosszu es nehez lenne elmagyarazni. Azt tudom neked javasolni kerdezo, hogy nyugodtan utanaolvashatsz a temanak, az nem art.

Azt tudni kell, hogy se novekedesi hormont, se plusz noi hormont, se semmilyen hormont nem irnak csak ugy fel. Es nagyon csunya mellekhatasai vannak ha ugy szeded, hogy igazabol semmi kozod az adott betegseghez (es ezert legy nagyon halas!). Eltorzulhat toluk az egesz tested, es nem a melled lesz a legnagyobb problemad.

Nagyon eletszeru alatvetni magad egy hormonterapianak, ha mellette megno a rak eselye, allndo migrent kapsz, elcsunyulsz. De a kerdes targytalan, hala az egnek egyik orvos sem ennyire kontar, hogy ebbe belemenjen.

2021. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

34-es, el kéne olvasni, amit írtam.

“Egyébként nekem nőtt 2 kosárméretet és nem híztam mellé sokat.”

Leírtam, hogy HÍZTAM, csak NEM SOKAT.

2021. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem implantátumaim vannak az első műtét 2009-ben volt a második pedig 2 éve. Nagyobbat akartam, pont olyan lett amilyenre vágytam, mellizom és mirigyállomány között van, Mentor, sima felszínű, közepesen magas profilú.

A sok edzéstől, versenyfelkészüléstől eltűntek az amúgy is kis melleim.

Transznemű ismerőseimnek nem kell tartani a havonta adott hormoninjekciótól, szebb lett a bőrük, a hajuk, a körmük stb.

Nekik ezt felírják és rendszeresen kapják bár a nagy többségnek implantátuma van mert elenyésző a változás a mellben hormonok hatására.

Egy nőnek amúgy is veszélyes, nagyon sok esetben petefészek vagy méhnyakrák alakult ki ezért sok orvos (legalábbis itt nem adja nőknek).

Egy transznemű annyit nyomat magába amennyit akar de egy női test, szervezet nagyon másképp működik.

A növekedési hormont használják a testépítésben mert nagyon minőségi izmot hoz, viszont a magasságon semmit sem változtat de ronda változásokat okoz a lapos csontokban.

2021. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!