Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy néz ki a nemi herpesz és...

Hogy néz ki a nemi herpesz és a gomba? Mihez tudnád hasonlítani? Hogy tudnád leírni egy olyannak aki még soha nem tapasztalt ilyet? (bovebben)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 2napja a hüvelyemnél volt egy érzékenyebb terület, majd másnapra egy vérfolt szerű valami keletkezett. Szóltam édesanyámnak, vett nekem hüvely krémet és tablettát (1alkalmasat), ezek használata után a mai napra már ilyen keményebb felülete lett a dolognak ami talán ilyen sárgás fehér (?) és e rész körül nagyon vékonyan vér csík látszódik, mintha kissé valadekozna, és van egy picike pont ami olyan, MINTHA ott ellenne vágva a bőr. A helyzet az, hogy egészségügyileg nem vagyok most a legjobban, tehát ebből kifolyólag lehet, hogy most el sem jutnék orvoshoz, meg, hogy fogadna e, vagy, hogy van rendelés és vasárnap kéne megjönnie is,tehát lehet, hogy jövőhéten se tudnék elmenni. Érzésre kissé szúró, néha égető. Olvasgattam a neten a dolgok után, és bevallom, már félek. Nemi életet nem éltem még! Valakinek van valamilyen tapasztalata bármelyik véglettel esetleg? Köszönöm! (19L)

2021. márc. 17. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez előtt még soha nem fordult velem ilyen elő!
2021. márc. 17. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Google egy csodás találmány, képeket is keres neked
2021. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Küldj képet akkor lehet tudok segíteni :)
2021. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!