Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott hányingeretek lenni,...

Szokott hányingeretek lenni, amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Az is beleszámít, aki hányni is szokott.
2021. márc. 19. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, amikor menstruálok
Igen, de menstruáció előtt/után
Igen, de a ciklusom más napján
Változó
Egyáltalán nem
Egyéb (komment)
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ritkán van rosszullèt. Ezért mindig örülök yha hétvégén otthon jonmeg. Az első két nap így is pokol. Fájdalmas,ha későn kezdem magam fájdalomcsillapítóznj semmi sem hat

Ilyen hányinger akkor tőr rám,ha nagyon csinálok valamit otthon, nem veszem észre az első menstruációs jeleket(nekem először barnás folyás szokott lenni előtte egy két órával,aztán bumm)

És gondolom a hirtelen vérveszteség plussz reggeli èh gyomor egyszerre megteszi a hatását, akkor egész napra ágyban maradok . Ha szerencsém van nem vagyok otthon egyedül és segít nekem valaki.

Ilyenkor mikor rosszul lèt is van, nem tudok enni, ilyenkor sem hat a fájdalom csillapító.


Egyszerűen rettegek az ilyen napoktól. Nem jellemző de előfordulhat és ha munkahelyén fog rámtörni az nagyon gáz lesz

2021. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

47/F

2021. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Direkt nem írtam oda, hogy nőknek szól a kérdés, szóval tudtam, hogy valaki majd jön ide vicceskedni.
2021. márc. 19. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Elotte szokott enyhe emelyges lenni. De ismerek hanyost, ajulost.

En ilyenkor ehes vagyok es sokat eszem. Pont ehesen emelygek.

2021. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte való nap és első nap fordul elő émelygés nálam, de nem mindig.
2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányingeren ritkán van, inkább csak kavarog a gyomrom és az első, második nap gyakran van migrénem.
2021. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!