Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális?

Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Egész nap csak kicsi átlátszó folyásom volt

Nap végén pedig halvány sárga bő folyás távozott egyszerre

Napközben ha nyomtam is picit nem jött semmi

Most ez fertőzés vagy azért sárga mert felborulhatott a ph vagy mert ez a folyás nem jött ki egész nap?

Nem viszket és nem is különösebben büdös inkább savanykás szaga van


2021. márc. 19. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentettem az elsőt.

Kérdező, most van ilyen először? Ciklusodban hol tartasz, mikor fogsz menstruálni legközelebb?

2021. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16. Napnál tartok

Már egy ideje van és azt hittem már meggyógyultam

Mivel már kaptam 2 féle antibiotikumot meg használtam betadine kúpot

És elhasználtam egy doboz gynophilus ph helyreállítót, nem tudom hogy ez normális és örökké sárga folyásom lesz-e

Van olyan akinek az a normális ha sárga?

Utolsó 2 vizsgálatnál P2 gyulladást állapítottak meg, lehet a gyulladás miatt sárga?

2021. márc. 19. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, az segítene, ha nem írnál kamut. A "fénykép az adott szervről" pedig egy modi szerint sem elfogadható, abban biztos lehetsz.
2021. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki segítene is?
2021. márc. 19. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint fertőzés. Kezelték a partneredet is? Mert ha nem, akkor simán lehet, hogy oda-vissza fertőzitek egymást.
2021. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!