Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganatos lenne?

Daganatos lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek, több mint egy hónapja nem jött meg, random fáj a hasa ilyen kiszámíthatatlanul, olyan mintha görcsölne, de csak hasonló érzés. Van amikor olyan szinten fáj neki, hogy sír a fájdalomtól meg arra kel fel, hogy piszkosul fáj neki. Van amikor égő érzést is érez, meg a háta is szokott fájni. Ezelőtt egy ideje már, ha megjött neki akkor volt, hogy több mint egy hétig megvolt és nagyon vérzett neki. Igazából aggódom, főleg, hogy egy ismerősöm azt mondta daganat is lehet. Terhesség persze kizárva. Mi lehet a baja?

2021. márc. 22. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi miért tudnánk jobban, mint egy nőgyógyász? Oda kéne menni, nem ide írogatni.
2021. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én inkább endometriózisra gondolnék.

De épp ideje felkeresni a nőgyógyászt, ez nem normális állapot, akármi is ez.

2021. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Vesekő?
2021. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 éves, az anyja nem akarja orvoshoz vinni. Mielőtt támadsz, tudd a hátteret légyszíves:)
2021. márc. 22. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem támadott téged, próbálunk segíteni.

16 évesen simán szülői felügyelet nélkül is elmehet orvoshoz.

Én is a szüleim nélkül voltam orvosnál már 15 éves koromban.

Ballagjon el a haziorvoshahoz és beszélje meg vele, O 100% H fog tudni segíteni. Olyan nincs, hogy a szülő nem viszi el orvoshoz mellesleg, mert az a gyerekveszelyeztetese kb ha komolyabb baj van.

2021. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első komment pedig igazán támadó volt. Azon gondolkodom elkísérem én, ha az anyja nem hajlandó rá.
2021. márc. 22. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem kiserd el, főleg ha fél, legyen valaki mellette. Ez egy jó ötlet.

Majd írd meg, hogy mi volt.

Jobbulást a lánynak!

2021. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!