Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden esetben kimutatja a...

Minden esetben kimutatja a vérkép a nemiszervi daganatot?

Figyelt kérdés

Vérzési problémáim vannak és most felnyúltam magamnak fürdés közben kíváncsiságból, és olyan érzés volt, mintha lenne ott valami belül...

Jah és nagyon kevés a vérzésem. Mindenki azt mondta a családból és a barátok is, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni addig sem amíg el nem megyek dokihoz. Ugye nincs bajom? :'(



2020. szept. 26. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
De van. Ja nincs. De. Ja, mégsincs.
2020. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérkép nem mutat ki semmilyen daganatot, legfeljebb utalhat rá.

UH, CT, MR, mintavétel mutathatja ki.

2020. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nem kellene szórakozni! A nőgyógyászom szabin van, addig nem tudok elmenni megvizsgáltatni magam, de nagyon ideges vagyok hogy mi lehet a baj. Csak egy kis megnyugtatásra vágytam és hogy a tapasztalatokat leírják!
2020. szept. 27. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A vérkép nem mutatna ki daganatot. Amit éreztél az valószínűleg a méhszájad, teljesen normális, hogy eléred. Ha van nőgyógyászod feltételezem rendszeresen jársz, akkor az előző szűrésnél is probléma lett volna, felesleges ilyesmit képzelned.
2020. szept. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, akkor próbáld meg felhívni a körzeti nőgyógyászod. Kötelessége valami féle tájékoztatást adnia a kérdésedre, de itt gyk-n nem nagyon fogsz hozzáértő válasz találni.
2020. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyben lehet èrezni dudort,de ezek normàlisak lehetnek.En hô elején voltam onkolôgian,ahol a dokim èrzett valamit,de megnèzte ès csak kis mirigy volt.Ártalmatlan.Ne aggôdj emiatt,ha gond van az bő folyàssal,vèrzèssel jelentkezik.
2020. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak menzeszkor vérzem, de akkor nagyon. Hormonális változás is lehet akár?
2020. szept. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!