Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Észlelhető a terhesség 1...

Bossika kérdése:

Észlelhető a terhesség 1 héttel az aktus után?

Figyelt kérdés
Pl. hányinger stb.
2010. aug. 19. 15:14
 1/7 EeJay válasza:
22%
Akár 2-3 nap után is... Tudtommal.
2010. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

2-3 nap után ugyan mit észlelne? Annyi idő legalább kell a beágyazódáshoz is..


1 héttel utána még nem nagyon érzel semmit. Bár állítólag vannak olyan nők, akik konkrétan érezték, hogy teherbe estek. (Ilyen megérzés szinten)

2010. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A teszt is csak beágyazódás utáni 3. naptól mutatja ki, de a második hét körül lehetnek már jelei.
2010. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 margoz ***** válasza:
66%
Terveztük a babát és ki számoltuk a fogamzás napját is,biztos ami biztos elötte 1hétig nem szeretkeztünk hogy a nagy nap jó legyen,rá egy hét mulva húslevest föztem,és amikor meg emeltem a fedőt,olyan émelygésem lett,hogy le kellet ülnöm.Be bizonyosodott azután hogy igen ,terhes vagyok,lehet hogy a terheségi teszt nem jelzi az egyhetes magzatott,de a szervezet nagyon is jelzi,és van aki meg érzi.Van akinek azonnal érzékennyebb a mellbimbója,van aki bizonyos szagokra allergiás,vagy épp ellenkezöleg van hogy bizonyos ételt vagy ízt,állandoan kiván,nem vagyunk egyformák.Nem szabad azt mondani -hogy ÁÁ ilyen nincs!de bizony sok minden lehet!
2010. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Kimutatahtó tesztekkel, de érezni biztos hogy nem érzed.
2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
én már olyat is tapasztaltam a környezetemben, hogy már másnap tudta, hogy terhes a nő, és az is volt. valahogy ez belülről jött neki, megérzés, nem tudom. sokaknak így megy ez:D
2010. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aktus után egy héttel még be sem ágyazódik.Ahhoz 7-10 nap kell.Amíg nincs beágyazódás,nincs hcg hormon termelés sem,ami tüneteket okozna.Szóval nem ettől van hányingered.

A tesztek is az esedékes mensi idejében adnak valós eredményt.


Vagy,lehetsz terhes,érezhetsz is tüneteket,de akkor nem az egy héttel ezelötti aktusból maradtál terhes.(hanem korábbiból)

2010. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!