Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után második menstru...

Missed ab után második menstruáció normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Missed ab utáni második menstruációmnak a 4. napján tartok, viszont teljesen más, mint amilyen nekem volt. Hétfőn kezdődött nagyon gyenge rózsaszínes barnás folyással és nem volt mell fájdalom, plusz görcsölni sem görcsöltem. Ez így ment egészen tegnap reggelig, amikor a semmiből nagyon erősen elkezdtem görcsölni és nagyon erős vérzés is kezdődött. A meleg víz segìtett enyhíteni, szerencsére éjszakára el is múlt, majd ma reggel újra fájni kezdett, de már valamivel gyengébb, mint tegnap. A vérzés ugyan úgy erős és tegnap is, ma is alvadt vér darabokat láttam, amik nem nagyok, viszont az előző tapasztalataimhoz képest több.

Előzőleg az én menstruációm második napján volt mindig sok a vérzés, majd egyre gyengébb, plusz soha nem fájt ennyire a hasam, épp hogy csak fájdogált. Valamint volt alvadt vér előzőleg is, viszont soha sem ennyire sok.

Kicsit megijedtem, mert azt gondoltam a missed ab utáni második menstruációm már normális lesz és semmi gond nem lesz, de ami most történik az eléggé aggaszt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy ez még mindig a tisztulási folyamat lehet? Vagy ennyire megváltozott a menstruációm?


Köszönöm, ha segítetek.



2021. márc. 25. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem október végén volt missed ab miatti műtétem, azóta a menstruációm is sokat változott. Először műtét után 5 héttel jött meg, majd rá 2 hétre aztán beállt 29 napra a ciklusom.

A vérzés viszont mindig jóval erősebb és jobban görcsölök mint előtte. A dokim szerint normális.

2021. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!