Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen ez az eredmény? (3...

Milyen ez az eredmény? (3 pontos OGTT)

Figyelt kérdés

Természetesen megyek orvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok. Jól gondolom hogy ez már IR? Miért nem megy vissza a két órás cukrom és az inzulinom? Elég lehet a diéta és a sport erre vagy fognak gyógyszert javasolni? :(

Cukor 0: 5.2

Cukor 60: 7.6

Cukor 120: 6.3


Inzulin 0: 15.3

Inzulin 60: 95.6

Inzulin 120: 73.3

Homa index: 3.53



2021. márc. 27. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. Azt nem tudom, hogy mit fognak javasolni. Ha van tulsulyod és sikerül leadnod, már annak hatására javulhatnak az értékeid
2021. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen sajnos van rajtam, nem kevés, kb 30 kg. Már utánanéztem a diétának, remélem sikerül fogyni is az IR-t visszafordítani.
2021. márc. 27. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! Ez még nem vészes, de azért látszik, hogy meg van a hajlam a későbbi cukorbetegségre. Esetleg ha gyógyszert írnának, attól sem kell megijedni, még segíthet is a dieta sikerességében
2021. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!