Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a várandósokat is elkezdik beoltani covid ellen?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz lépésnek tartjátok?

2021. márc. 27. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hogy még hátrébb kerülök fiatalként...
2021. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Én rossznak.

Nem vizsgálják meg a magzatra való hatását, mert nem szabad magzatot vizsgálni

Ezért inkább kísérleteznek és lesz ami lesz. Vagy jó vagy nem.

Én még szeretnék gyermeket, és hogy az elején is mondták, várandósok és gyermeket tervezők inkább ne adassák be.

2021. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát, az egyik barátnőm elkapta a vírust, és megszült 8 hónapra. Baba negatív lett, ezért míg ő pozitív volt nem lehetett mellette. Szóval így első blikkre ebből kifolyólag nem hülyeség.
2021. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alletta ***** válasza:
57%
rossz lépés. nem tudni milyen hatással lesz a babára. nemcsak magzati korában, hanem pár év múlva hogyan reagál majd a szervezete rá.
2021. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nem kötelező, ezért nagy véleményem nincs, de terhes vagyok és én nem adatom be magamnak. Megtehetem hogy nem megyek emberek közé, így nem aggodok hogy elkapom
2021. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Miert vannak lepontozva a valaszok?

En meg nem vagyok terhes, de nehany even belul szeretnek az lenni. Ha akkor is lesz ez az oltasi program, en akkor sem fogom beadatni magamnak. A varandosok annyira keves "gyogyszert" szedhetnek, ezt mi alapon kerhetnek?

Senkit nem szeretnek lebeszelni es rabeszelni sem, akik meg oltas fanok azok pontozzak le nyugodtan ezt a valaszt is, ahogy eddig az osszeset

2021. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!