Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás nem javul?

Felfázás nem javul?

Figyelt kérdés
Először Urzinolt használtam rá, úgy éreztem szép lassan javul, de 1 hét múlva megint visszajöttek a tünetek, pedig nem volt kiváló oka szerintem. Ekkor a háziorvos (vizeletteszt nélkül) írt fel antibiotikumot, 5 napig kell szednem, én 2 napja szedem, másnapra már úgy éreztem egész jó a helyzet, viszont ma délután meg megint mintha visszaesett volna... Ez normális? Bízom benne, hogy az a plusz 2,5 nap még sokat számít... Iszom sokat meg minden, nem tudom mi lehet a gond, ha ez a gyógyszer sem fog segíteni, hiszen erre való... Nem tudom mire vélni ezt az ingadozást sem, úgy gondoltam ennek fokozatosan kellene javulnia, de ma délután úgy érzem szinte mindig pisilnem kell, pedig az előbb voltam és nem jön szinte semmi.

2021. márc. 27. 20:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem akadékoskodni akarok, de amint leírtam, mar 2 héttel ezelőtt is felfáztam, ha egyáltalán az a bajom tenyleg, és szedtem ra gyogynovenyes cuccokat, ittam nagyon sokat! és mégsem gyogyultam ki belőle. Most ugyanezeket eszem és iszom, csak rájön az antibiotikum, tehát innentől kezdve én úgy gondoltam, utóbbitól már kb. másnapra javulást kellene érezzek. Végül is érzek is, mivel előtte iszonyat kellemetlen módon fájt az alhasam, most meg max vizelesi ingert érzek és nem jön.. Na de ez se normális. Ha nem lesz jó a kúra végén sem, akkor nyilván visszamegyek a háziorvoshoz.
2021. márc. 28. 09:46
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
7 es vagyok újra 🙂 nekem is ez volt kb 4 hónapig. Írt fel a házidoki gyógyszert többször is, antibiotikumot, sokat ittam is, szedtem c vitamin, tőzegáfonyát. Általánosságban mindig helyrejöttem, de valahogy nem volt az igazi. Végül kiderült, hogy nőgyógyászati a dolog. Remélem tudtam segíteni, jobbulást! 🙂
2021. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!