Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gyenge a mensruáciom?

Miért gyenge a mensruáciom?

Figyelt kérdés
Régeben mindig annyi folyt h az elsö ketö nap sikerult mindig ossze vérezem magam Mert nagyon sok jott 5-6 napig de észre vettem h ez elött honapban igaz megvolt az az 5-6 nap de nagyon nehezen keves jött gondoltam ebben a honapban biztos erösebb lesz és több barna vér is jön de nem ez is ugyan olyan gyenge.A mensruáciom jelei ugyan ugy megvoltak mind ketonel de nagyon streszelek h komoly baj is van akár a késöbbiekben nem is lehet gyerekem.Mivel felvagyok fázva jó ideje az elso honapban antibiotikumot is szedtem ra es több gyogyszert is meg nem mult el teljesen de iszok tozegafonya teat sok folyadekot fogyasztok és vigyazok ax oltozkodesemre.Csak akkor jön kicsit jobban ha sétalok vagy àllok fekudve alig jön (pedig eddig ejszaka kent szinte omlott)illetve pisilés közben de sok ilyen darab is jön ki most lattam egy viszonylag nagy darabot,felek h ez nem igazan normalis.(17 éves vagyok nem hiszem h esetleg ilyen korban sikerult volna beallnia a mensruaciomnak)ebben a honapban nem is kesett sot koraban jott ax elott honapban pedig 2 napot keset most fix 2 nappal hamarabb jott meg

2021. márc. 27. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne gondold túl. Lehetnek gyengébb ciklusok is, vagy lehet a gyengébb ciklus a normál, és amikor "ömlesz" lehet az a nem normális.
2021. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!