Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensruáció előtt ennyi hízás?

Mensruáció előtt ennyi hízás?

Figyelt kérdés

4kg-val vagyok több.

Centiben is 5-6 centivel több vagyok mindenhol. Nagyon szenvedek ebben az időszakban a pms megkeseríti az életem. Állandó evési vágy, a hangulatingadozások már depresszióba csapnak át, mellfeszülés, puffadás, alhasi görcs és ebben az időszakban nagyon sokat alszok. Ezt 1-1,5 hétig kell elviselnem minden hónapban. De ennyivel még nem voltam több ez normális?? Le fog menni magától ha megjön? Kinek mi a tapasztalata?


2017. dec. 28. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben nekem is ilyen volt, az első pár évben, aztán enyhültek a tünetek, persze teljesen nem tűntek el. Én is azt vettem észre, hogy előtte 2 héttel elkezdtem enni, és mindig teltebbnek éreztem magam. Aztán előtte egy-két nappal már nem igazán volt étvágyam, amikor megjött pedig nem is ettem szinte semmit. Amint elmúlt a fájdalom, újra elkezdtem enni.


Nem is tudom, hogy miért írtam ennyire múlt időben. Néha még most is előfordul.

2017. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vízvisszatartás is lehet. Diétásan egyél, cukor nélkül, és minimális zsiradékot fogyassz. Fehér kenyeret mellőzd. A gyümölcs fogyasztásodat növeld!
2017. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!