Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet pecsétő vérzés?...

Mitől lehet pecsétő vérzés? Normális e ha menzesz helyett van?

Figyelt kérdés

Meddig várjak még vele? Meg kellett volna jönnie normálisan a hónap elején de helyette pár napra inkább pár folt volt a betéten. És azóta is tart, volt 1-2 nap amikor semmi, de aztán újból. Nem értem mitől lehet és most újra mintha meg akarna jönni rendesen de mégse mert csak "pár csepp".. Illetve ha vérzek is meg vizsgálja a nőgyógyász? Vagy csak házi orvoshoz forduljak?


Volt már korábban is hogy két menzesz közt volt 1-2 napig pecsételő vérzésem de annyi is volt majd később amikor kellett meg is jött rendesen. Az talán normális is és ritkán volt úgy de most elég hosszan tart ez és már aggódok.. Plusz lehet meg is fertőzöttem ott mert elkezdett viszketni is de ha vérzek meg nem lehet kezelni, igaz?



2021. márc. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes,most nekem is ilyen volt

3-4 nap pecsételt, aztánbe ,indult 4 napig rendesen volt.


Megvizsgál az orvos akkor is ha megvan.

2021. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen úgy még talán rendben is van de nekem majdnem végig ez volt ebbe a hónapban.. Talán most mintha rendesen megjönne
2021. márc. 29. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a "rendes" mensi és marad a pecsét akkor persze orvos.
2021. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!