Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a covid miatt a menstru...

Késhet a covid miatt a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ovulációs teszt alapján szerdán, de legkésőbb csütörtökön meg kellett volna jönnie. Közben csütörtökön voltak tesztelni a páromat mert tünetei voltak, és a háziorvos nekem is kért, mivel együtt élünk. És pozitívak lettünk. Nekem azóta fáj kicsit a torkom és bedugult az orrom. Lehet hogy amiatt késik mert küzd a szervezetem? Mert úgy tudom hogy a ciklus hosszán csak ovulációig lehet módosítani, utána már fixen 2 hét.
2021. ápr. 3. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2021. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En egy hete vagyok pozitiv, tegnap jott meg a menstruaciom 4 nappal korabban, mint szokott. Pontosan tusom, hogy mikor fog megjonni (mehnyalkahartya, pattanasok miatt), amik rendes idoben jottek, de a mnestruacio meg par nappal korabban. Evekkel ezelott, mikor meg tampont hasznaltam, akkor gorcsoltem ennyire, mint most es nagy mennyisegben jon, rengeteg barna darabbal. Hihetetlen, hogy ennyire kihatassal van ra
2021. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy módosítani? Ezt nem értem. Fogamzásgátlóval lehet a vérzés idejét módosítani (előre hozni/eltolni), de ha foggátlót szedsz, akkor eleve nincs peteérésed.
2021. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!