Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menopauza okozhatja, hogy...

Menopauza okozhatja, hogy megvannak, de nagyon elhúzódnak a PMS tünetek, mégsem jön meg, már több mint egy hete? 40 múltam, terhesség kizárva.

Figyelt kérdés
Minden tünet tovább tart mint szokott, a vizesedés, minden pici fájdalom és jellemző érzetek a hasban, a lábba sugárzó görcs. A hajam is menzi előtt szokott "sehogy se állni", már az sincs. Napok óta a mindjárt megjön érzés és mégsincs semmi. Már kezdek megijedni hogy valami komolyabb baj lesz. Vagy korai menopauza esetén így normális, hogy minden tünet van, de nem jön a vérzés? Terhesség ebben a hónapban kizárt. 42 vagyok. Eddig 26-28 naponta megvolt.

2021. ápr. 5. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy a menopauzához ,inkább csak késik ,lehet ,hogy peteérés nélküli ciklusod volt,vagy később volt ovulációd.
2021. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1, létezik korai mp. Nekem 38 évesen jött...
2021. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!