Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rezia fogamzásgátló?

Rezia fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Mennyire jó fogamzásgátló? Kinél fordultak már elő vele kapcsolatban mellékhatások?

2021. ápr. 6. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden test másképp reagál egy ilyen készítményre és minden fogamzásgátló másképp hat különböző nőkre.

Nem mondom, hogy felesleges a kérdésed, de ha megnézel más gyógyszeres kérdéseket itt mindig ugyanazt fogod látni; van akinek nagyon bejön, van aki váltania kellett, van akinek enyhe mellékhatásai voltak, stb.

2021. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Reziát szedek. A 7.levélnél tartok, eddig semmi negatív és pozitív változást nem vettem észre se testileg se lelkileg. Nem lettem hisztisebb, nem lettem falánkabb, a szexuális étvágyam nem csökkent, a "menstruációs" fájdalmak megmaradtak. Mintha nem is szedném:D
2021. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 1.5 éve szedem, eddig (lekopogom) komolyabb mellékhatás nélkül, egyetlen ami havi kb 2-3x előjön, ciklus közepén, az erősebb fejfájás, nőgyógyászommal egyeztettem róla, a megemelkedett ösztrogénszintem miatt van. Ami nagy változás hogy a havi vérzésem fájdalom mentes lett, régen sírva szenvedtem tőle, illetve a hajam, körmöm nagyon gyorsan nő. Óraműpontos a vérzésem, libidócsökkenés nincs, testsúlygyarapodást/csökkenést nem vettem észre.
2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!