Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt és alatt...

Menstruáció előtt és alatt mindenen elsírom magam?

Figyelt kérdés

Mielőtt megjön és mikor menstruálok mindenen elsírom magam.

Érzékeny típus vagyok, könnyen meg lehet bántani bármivel, de mikor megvan akkor BÁRMIN képes vagyok sírni.Tehát ha 1 rossz szót mondanak már sírok, és lehet, hogy abban semmi rossz szándék nem volt.

Egyébként mikor megvan akkor hisztisebb is vagyok, mint amúgy.

Mással is van ilyen? Ez normális?



2021. ápr. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Jelen!🙋🏻‍♀️ Ilyenkor nekem is pontosan ez van. Ha valamit nem sikerül rögtön megcsinálni elsírom magam, ha egy rossz szót szólnak rám elsírom magam, és még sorolhatnám :D
2021. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen normális. A hormonok miatt...
2021. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem, én csak éhesebb vagyok. Lehet jobb lenne, ha "csak" érzékenyebb lennék. Ez a kajálhatnék kicsinál, már próbáltam vitamint is rá, de semmi.
2021. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nemcsak a hormonok, hanem a fájdalom miatt is. Ezért félelmetes, hogy férfiak ezzel is csak degradálják a nőket, haha megjött, közben el nem tudják képzelni, milyen fájdalommal jár.
2021. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök, hogy nem vagyok egyedül! És az utolsónak írnám, hogy igen, ez nagyon idegesítő, én is ilyen típus vagyok, aki majdnem belehal a fájdalomba. Elég gyakran.
2021. ápr. 6. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nem elég, hogy bőgök, még idegbeteg is vagyok tőle. Vagy sírok vagy dühös vagy sértődött vagyok. Ma sírva kértem a párom, hogy valamit csináljon a hormonjaimmal mert már saját magam se tudom elviselni a hisztim. 😂 olyan hálás vagyok, hogy még ígyis szeret.
2021. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele, hogy magamon veszem észre, hogy elviselhetetlen és idegesítő vagyok🤣
2021. ápr. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!