Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyítható lehet ez?

Gyógyítható lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár éve történt velem több rossz dolog is, ami lelkileg megviselt, szakítás, halál eset stb. Azóta a menstruációm időben teljesen normális, pont 28 napra jön meg, és kb 6 napig tart, viszont a vérzés mennyisége szinte semmi. Elég egy tisztasági betét végig. Amikor kezdődött voltam vele nőgyógyásznál, nem talált semmi gondot, de ez azóta is fennáll. A vírus miatt nem mentem vissza eddig, de mostmár tervben van. Járt már így valaki, és ez gyógyítható? Olvastam, hogy a stressz okozhat ilyesmit, dehát nem akar visszaállni.
2021. ápr. 11. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért probléma az, hogy 28 naponta jön meg. Sok nő, akki azzal küzd, hogy nem vagy csak nagyon ritkán menstruál betegségek miatt, szívesen cserélne veled. Ez normális, hidd el!
2021. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést? Nagyon nagyon kevés a mennyiség.
2021. ápr. 11. 09:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy a 28 nap teljesen normális.
2021. ápr. 11. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, hormon probléma lehet a háttérben, érdemes nőgyógyász/endokrinológushoz menni. A nyálkahártya nem tud megvastagodni, így nem képes megtapadni az embrió, már ha babát szeretnél majd.
2021. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Endokrinológusnál most voltam, semmi problémát nem talált. Nőgyógyászhoz megyek majd nemsoká, bár legutóbb se hormonális probléma nem volt, azt mondta lehet gyerekem is, azzal sincs gond.. nem tudom akkor. De persze azóta változhatott.
2021. ápr. 11. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Vszeg a stressz miatt.
2021. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen amiatt alakult ki, de már nem ér annyi stressz évek óta, és mégsem áll vissza.
2021. ápr. 11. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
...és akkor most mi mit is tudunk veled kezdeni itt? Ha az orvosod szerint lehet majd gyereked is, ezért sem értem, minek húztad le az első válaszomat le 0%-ra, de mindegy, itt ez a divat, boldog-boldogtalan nyomja a pirosat, mint süket a csengőt. -.-
2021. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Talán értelmesen kéne hozzászólni, és akkor nem pontoznának le. A hülye is tudja, hogy nem a 28 nappal van a probléma, hanem hogy alig van vérzés.
2021. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!