Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a fenekem egy...

Miért viszket a fenekem egy ideje?

Figyelt kérdés
Talán 1 hónapja, hogy elkezdett viszketni néha a fenekem, pontosabban a fenék lyukamnál. Esténként néha érzek valami mozgolódást ott amitől már pánikolok, meg néha gond van a székletemmel is, vagyis néha folyásként jön ki a kaki meg volt, hogy vérzett ott kicsit. Meg felfedeztem egy kis dudor szerűséget ami mintha egy kinövés lenne hosszúkás de bőrben van. És nagyon izzadok a farokcsontomnál, szinte ott jobban izzadok mint a hónaljamnál, mert fürdés után szinte egyből érzem az izzadtságot. Nagyon félek és nem tudom mitől lehet ez, sosem volt ott pedig gondom egyedül a hüvelyemmel van és azt kezelni kezdtem (hüvely gomba). Rettenetesen parázok, nehogy valami élősködő legyen bennem vagy ilyesmi, de félek elmenni ezzel dokihoz pedig a nőgyógyászatot is túléltem de ez most cikibb. Meg fogalmam sincs milyen orvos fogalkozik ilyennel. A székletemet még nem ellenőriztem de szerintem már fogom hisz csak van ott valami gond nem? 23l vagyok..

2021. ápr. 14. 06:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni, magànlaborba kèrhetsz szèklet vizsgàlatot pár ezerèrt. Pl. Synlab.
2021. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1.El szeretnék menni csak félek kicsit, és nem tudom épp melyik orvos foglalkozik ilyen gonddal. Meg nagyon ciki lenne ha épp ugye vizsgál és pukizok egyet mert ugye a fenekemet vizsgálaja. Vagy ő ezzel nem törődik?
2021. ápr. 14. 06:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér lehet a leírásod alapján. Fájdalpm, viszketés, pukli. Ezek tipikus jelei. Mindenképp keress fel egy orvost. Illetve ha valóbam aranyér, akkor a Reparon segít.
2021. ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha ferges vagy, attól is viszkethet a lyukszid,igen.

De azt észre tudod venni, a szekletedben kis izék mozognanak, nem kell hozzá megdurnod a kakadat.


A kis dudor viszont akár aranyér is lehet, főleg, hogy vérzett is.


Ha nem vagy ferges, vegyél vmi aranyér elleni krémet, és ha az sem segít, akkor irány a doki mindenképpen.

2021. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aranyerem van már 17 éves korom óta és férges is voltam kiskoromban (6-7)évesen. Amiket te leírsz az az aranyérre jellemző inkább. Vegyél reparont és használd egy hétig legalább. Ha szünik a panasz,akkor megvan a megoldás. Ill.figyelj az étkezésre és a folyadékbevitelre,hogy ne legyen túl kemény a székleted mert az ronthat a dolgon.
2021. ápr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3.Köszönöm, reménykedtem ilyen válaszban mert ha valami élősködő lenne benne az nagyon kiborítana, félek tőlük. Milyen orvost keressek? Most az sztk nálunk valamiért nem üzemel, elérhetetlen szinte gondolom az oltások miatt..pénzem sincs sok így lehet várnom kell ezzel :(.
2021. ápr. 14. 06:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Langyos Kamillás vízne ülj
2021. ápr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Először a hàziorvosodat keresd fel, majd ő tovàbb küld.
2021. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a választ, remélem hogy "csak" aranyér és nem valami rosszabb..mostanában sok gondom alakult ki és ez bosszant a legjobban most talán.
2021. ápr. 14. 06:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Vagy kipalott a segged, vagy aranyer ... ha sokat ulsz a gep elott, hasznalj aranyer elleni parnat:


[link]

2021. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!