Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehérfolyás folyamatos...

A fehérfolyás folyamatos jelenléte normális dolog?

Figyelt kérdés
Tini koromban még nem volt, majd mikor hüvelygyűrűt mint fogamzásgátló kezdtem el használni kb akkor jelentkezett és azóta is van. Egész ciklusban. Szagtalan és kb olyan állaga van, mint az ovuláció idején az átlátszónak. Viszont baromira idegesít, hogy folyton van, és így tisztasági betétet kell hordanom. Hol több, hol kevesebb van. Persze érdeklődtem már több női ismerőstől is és a google is a barátom volt, de totál megoszlóak a vélemények... meg nyilván aktusnál is idegesít hisz akkor is jelen van... szóval ez normális, vagy valami nincs rendben vajon? Életemben kb 2x volt fertőzésem is ami megfelelően kezelve lett és hamar el is múlt, mind2x strandon szedtem össze. De immár ez a fehérfolyás 6 éve tart. Dokit nem kérdeztem még eddig, de legközelebb erre is sor kerül.

2021. ápr. 14. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig van, hol kevesebb, hol több. Teljesen normális
2021. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Contefleur ***** válasza:
Normális. Valakinek több, valakinek kevesebb.
2021. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is így gondolom egyébként, hiszen így tartja tisztán magát a hüvely. Csak aggasztott, hogy volt aki szerint ez nem normális...
2021. ápr. 14. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ontisztulo folyamat. Nekem is folyton változik. Van, hogy egyáltalán nincs, aztán kicsit jobban.

Tenyeszteseim mind negatívak voltak, a nőgyógyász megnyugtatott

2021. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!