Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki rajtam kivul...

Van itt valaki rajtam kivul akinek folyamatosan van feherfolyasa es egy tisztasagi betet betelik vele egy nap?

Figyelt kérdés
A folyas 4,a menzesz 3 eve kezdodott 17 vagyok. Minden nap van folyas azota folyamatosan. Nem viszket meg semmi, "frissen" feher, de a beteten mar sarga. Ez normalis?

2014. nov. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, kb. 19 éves koromig, aztán lecsökkent tisztasági betét nélkülire.
2014. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahh koszi most megnyugodtam :) van remeny..
2014. nov. 16. 21:58
 3/5 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom mint neked pont ugyan ez , annyi h nekem van h nem mindig van benne sárga de az is elégé halvány . és nekem is szinte minden nap van. fogalmam sincs miért jön ennyi . szerintem el kéne mennünk orvoshoz. amúgy meg én nézegettem oldalakat és vmelyiken volt írva h lehet csökkenteni vhogy pl ha étrended megváltoztattod , de az is lehet h vmi fertőzésünk van . azt olvsatam h normális h picit sárgás és ha van folyás de nem tudom azért mindnen nap.. ez fura .. sztem menj el te is orvoshoz
2014. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat igen az lesz valszeg.. de sok olyat is olvastam mar h elmentek orvoshoz aztan csak annyit mondtak nekik h normalis... mondjuk nemtom h ilyen mennyisegben is az e..
2014. nov. 20. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megszárad, és akkor sárga, az teljesen oké
2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!