Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva torna, hogyan csináljam?...

Aviva torna, hogyan csináljam? többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.a problémám eléggé összetett. Ir-em van,pcos , nincsen peteérésem,és november óta nem jött rendesen. 2 hónap kimaradt aztán 2 hónapon át csak a norculut által jött meg ,kaptam egyszer clostylbegitet ,nem lett peteeresem. Most megint felírta a dokim, várok hogy megjojjon. Babát szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy az aviva torna melyik részét csináljam? A mensi meghozót vagy a peteérés segítőt?azt olvastam nem mindegy melyik gyakorlatot csinálom. Szedek egyébként Merckformin xr 1500at, D vitamint,E vitamin, baratcserje. Köszönöm előre is

2021. ápr. 15. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt egy tapasztalt Aviva trénertől kéne megkérdezned, mert csak úgy saját szakállra ilyen háttérproblémákkal még bajt is okozhatsz magadnak. A tanfolyamon valószínűleg mondtak is példákat, hogy mikor mit lehet és tilos, kérdezd meg a trénered. Már csak azért is, mert ha ennyire nem emlékszel rá, akkor lehet hogy a gyakorlatokra sem emlékszel, ahhoz meg mindenképp kell a személyes kontroll, hogy jól csináld a gyakorlatot, könyvből vagy videóról ezt nem lehet jól felidézni.
2021. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha konkrétan gyerektervezés miatt kérdezed ezt, akkor erre van a Teherbeesési problémák kategória, ott sokkal jobban tudnak segíteni, hogy mi segíti a peteérést. Pl. nagy dózisú Q10, meg ilyenek. Nekem a Bowen masszázs is segítette az ügyet, az Aviva és a closty meg pont nem.
2021. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!