Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ez a probléma mire utal???

Nők! Ez a probléma mire utal???

Figyelt kérdés
Megpróbálom értelmesen összefoglalni. Bár pontosan nem tudom,mert kesik a mensim is időnként de az alkalmazás szerint, ami számolja ma van az ovulaciom és napok óta termékeny időszak. Mikor mensizek nagyon erős hasi fajasaim vannak es neha ovukor is enyhén. Kedden kezdődött probléma. Párommal együttlét után elkezdtem hüvelyi nyílalást és fájdalmat érezni, ami 1 óra alatt múlt el körülbelül. Szerdán nem találkoztunk majd csütörtökön az együttlét után ismét ezt éreztem azonban fájdalom volt inkább, nem nyilalas. Csak az együttlét után kezdtem el érezni vagy nagyon a vége fele, közben nem. Ha köhögök pl. is ugy érzem, hogy fáj, ez nem múlt el, azóta is jelen van. Fáj a huvelyem belül de valami nagyon furcsa módon, belül az alhasam felé.Szerintetek ez holyag hurut lenne vagy az ovulacio természetes velejaroja ? Mas tapasztalt már ilyet? Nagyon kétségbe vagyok esve. Mikor kell orvoshoz menni? 23/N

2021. ápr. 16. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem természetes velejáró. Menj el nőgyógyászhoz, lehet ciszta is.
2021. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta elmúlt a gond, de ha még egyszer elő jönne menni fogok. 1 hónapja voltam éves cytologia vizsgálaton, remélem ott kiderült volna bármi ilyesmi. Nem szexeltünk azóta de remélem majd nem lesz gond.
2021. ápr. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!