Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szeméremajkamon észrevettem...

A szeméremajkamon észrevettem egy fehér, viszkető, kemény dudort. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Természetesen hétfőn el fogok menni orvoshoz, de addig is szeretnék valamivel okosabb lenni.

Tegnap és ma is enyhe viszketést éreztem a kis szeméremajkamon, mára erősebben. Megnéztem tükörben és egy 2-3 mm-es kemény, fehér dudort látok, körülötte egy vékony sávban talán picit sötétpiros is a bőr. Nem fáj, csak viszket. Nem szőrtelenítettem mostanában, nem hiszem, hogy attól lenne, habár eléggé a nagyajak-határhoz közel van.

Észrevettem egy szintén fehér, de nem kidudorodó, sokkal kisebb fehér pöttyöt kicsit feljebb. Az is viszket.

Valakinek volt tapasztalata hasonlóval?

23L


2021. ápr. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haaat szerintem pattanas lesz, nekem is volt mar hasonlo, bar mondjuk nekem jobban borotvalkozas utani 4-5 napban amikor mar a szor ujra kijott es begyullad...de mindenkeppen biztosabb az orvos, ez csak az en szemelyes tapasztalatom😅
2021. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt mondom, hogy pattanas lehet. Nekem is volt hasonló egyszer, pár nap alatt elmúlt
2021. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ha valaki idetévedne, valószínűleg az volt. Pár napig viszketett, utána pár napig fájt. Nem bántottam és magától elmúlt egy héten belül
2021. ápr. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!