Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában gyakran érzek...

Mostanában gyakran érzek szúró fájdalmat a mellemben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
elég rossz érzék, kb olyasmi, mintha valaki tűt dögne belé.... Olyan belenyilalás szerű fájdalom ez. Nem tudom mitől lehet, de néhány helyen azt olvastam, kismamáknál szoptatáskor gyakran előfordul ez. ...Dehát az kizárt, h ez okozza, én nem vagyok kismama... Dehát akkor mitől lehet, mit gondoltok?? Hasonló tapasztalat, vélemény ?? 15/ L
2010. aug. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nő a cicid, vagy meg fog jönni a menstruációd, nem kell mostanában megjönnie? Vagy ez állandó, gyakran előforduló? Mert ha igen, akkor nő:) Nekem is volt már ilyen, elmentünk nődokihoz, hogy megnyugodjak, és ő is mondta, hogy növéstől van:) 17L
2010. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fuh nagyon köszi a választ, inkább vmi rosszra számítottam, nemhogy jóra... :DD

Amugy most egy 2 napja megjött, lehet az is h azért van.

2010. aug. 21. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
:) de gondolom nem most jött meg először. Vagy igen? Mert ha most jött meg először, akkor valószínűleg mindig így lesz ha menstruálsz. Ha pedig már meg van egy ideje, és eddig nem tapasztaltad ezt menzesz alatt illetve előtt, akkor nő és kész:) Örülj neki! :P Én sokat szenvedek szegény melleimmel:D Szinte egész hónapban fáj, már 5 éve, mióta először megjött. Azóta mielőtt megjön már 1 héttel fáj, közben is, ami 5-6 nap, majd utána is egy hétig még legalább. Ez összesen 3 hét a 4 hétből, majd ugye kezdődik előröl. :( Úgyhogy kedden már irány is a nődoki, és iratok fel fogamzás gátlót, remélem enyhül a gondom. :) Szép estét neked! :) ( előző válaszoló)
2010. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia! nem most jött meg először. már majdnem 3 éve jött meg először. de nekem is sokszor szokott fájni a mellem :/ nem csak mostanában
2010. aug. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!