Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves fiú vagyok. Az a...

19 éves fiú vagyok. Az a problémám hogy sokszor mostanában a szivem fele ilyen fájo tompa fájdalmat érzek, de nem egyfolytába csak néha néha előjön, + néha az az érzés amikor nem merek levegőt venni mert szurkál a tudomnél?

Figyelt kérdés
belgyogyásznál voltam ő adott beutalot kardiologiára háziorvos pedig vmi tüdő vizsgálatra de az a baj mind2 nél mire sorra kerülök 1-2 hónap mivel időpontos:S Akinek van némi sejtése is hogy mitol lehet ez a fájdalom az légyszives irjon nagyon bevagyok fosva:S amugy 5 hónapja nem cigiztem előtte 4 évig szívtam, részben emiatt tettem le.ezek a panaszok pedig kb 1 honapja vannak meg, illetve elotte voltak pánikrohamaim is 1-2 de azok elmultak.
2010. máj. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

19 évesen valószínűleg ez a fajta fájdalom semmi komoly szervi betegséget nem jelent, én inkább arra gondolnék, hogy kicsit sok a stressz, a szorongás mostanában, főleg így, hogy írod, hogy régen pánikrohamaid is voltak.

Próbálj meg ilyenkor nem belehergelődni a problémába, hanem lassan, egyenletesen levegőt venni, lehetőleg hasi légzéssel. Nyugodtan várhatsz, amíg sorra kerülsz a kardiológusnál, egyáltalán nem kell "befosni".

2010. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de hát olyan rossz ez:S
2010. máj. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!