Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott valakinek ezek a...

Szokott valakinek ezek a tünetek lenni?

Figyelt kérdés
Menszesz előtt kb 1 héttel volt már úgy valaki, hogy rossz volt a közérzete? Olyan mintha valami baja lenne, de nincs testi tünet csak nem érzi jól magát. Azt olvastam és hallottam is más nőktől, hogy fejfájás, hasfájás, hányinger, szédülés stb van. Ezek vannak nekem is. De konkrétan az érdekelne, hogy olyan, hogy mindjárt rosszul leszek érzés. És ettől szorongás? Volt igy más is már?
2021. ápr. 17. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak egy nappal elotte van, de a szedelges, hohullamok elotte egy hettel. Ha meg szorongsz is, lehet, hogy egy kosza tunetbol kis panikot generalsz.
2021. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Teljesen "normális", vagyis vannak olyanok, akinek ez van (hogy mennyire normális, az már egy más beszélgetés).


Ilyenkor a hormonok változnak és mindenki erre másként reagál. Ha amúgy is szorongós vagy, akkor a hormonok még jobban rásegíthetnek erre.

2021. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huu ne is mondd.. nekem most késik 1 napja, de kikészít a PMS. Tegnap és 2 napja is ment a hasam, nagyon gázosodom és tiszta lehangolt vagyok.. Néha meg jönnek a görcsök már. Ezt sok nő kellemeltenül éli meg.
2021. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!