Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt alakulhat ki...

Mennyi idő alatt alakulhat ki áttèt a mèhnyakráknál?

Figyelt kérdés
Hètfőn kell mennem a dokihoz ,mert visszahívót kaptam.Èn most annyira megijedtem,hogy nehezen merek visszamenni,de visszamegyek.Pár hónap csúszással jutottam el rákszűrèsre,de nem tudom ennyi idő alatt lehet-e már áttèt vagy csak ritkán.Tüneteim nincsenek(vèrzèszavar,fájdalom,szex után vèrzès,sok folyás).Abban bízok,hogy a nagyobb műtèteket el tudom kerülni.

2021. ápr. 17. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van feltève nekem egy spirál is.
2021. ápr. 17. 22:28
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem unod? Harmadjára látom ezt a kérdést.

Ha rendszeresen jársz és eddig nem volt semmi eltérés, akkor 1-2 hónap csúszás miatt nem lesz áttétes méhnyakrákod. Ha csak gyulladás vagy bármi van rajta, akkor is visszahívnak, felesleges koporsót rendelned.

2021. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem unom.Köszönöm.
2021. ápr. 17. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor is visszahívnak, ha értékelhetetlen a kenet. Ne izgulj! 🙂
2021. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Te pár hónap csúszáson nyekeregsz? Akkor én mit szóljak, hogy cirka két és fél év után jövő hét kedden jutok el ismét nőgyógyászhoz. Mielőtt még valaki lehurrogna, nem azért nem mentem, mert nem volt kedvem, hanem időm nem volt. (két nagyszülő temetése, költözés, vírus stb..)
2021. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Senki nem hurrogott le.
2021. ápr. 18. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Már többen megírták, hogy egyáltalán nem biztos, hogy emiatt hívtak vissza. Miért nem kérdezel rá telefonon? Akkor nem kéne feleslegesen izgulni.

Kérdésedre válaszolva: hosszú évek allatt alakul ki.

2021. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es.Èn beszèlni szoktam nem nyekeregni.
2021. ápr. 18. 10:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam beszèlni a dokival.Csak èrdekelt,hogy mennyi idő kell a terjedèsènek,mert olvasok ilyet is,meg olyat is.
2021. ápr. 18. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Megkaptam az üzeneted. Nem idegesítettél föl egyáltalán, csak próbállak megnyugtatni, hogy ezer oka lehet a visszahívásnak. Illetve, ha mégis bekövetkezne a "legrosszabb",abban az esetben is valószínűleg időben vették észre, mert nagyon lassan fejlődik ki. Mikorra kaptál időpontot? Ebből is lehet következtetni. Ha tényleg gáz van, akkor szinte egyből fogadnak, akár soron kívül is.
2021. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!