Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek 1 éve próbálok...

Mit tegyek 1 éve próbálok hízni de nem megy?

Figyelt kérdés

Öröklött pajzsmirigy alulműködésem van,de az orvos azt mondta ez olyan fokú hogy gyógyszeres kezelést nem igényel.

Viszont nagy gyanúm hogy ebből kifolyólag van hogy 9 napig is eltart a menstruációm.

És mostanában nagyon hullik a hajam.

Viszont a fő probléma az hogy 158 cm vagyok és 43kg lassan 1 éve próbálom elérni az 50kg-t és nem sikerül . Emellett laktóz intoleranciám van.

(Sajnos ez lelkileg is megvisel mert sokan pl csontinak hívnak és baszogatnak hogy miért nem eszek,pedig de)

Mit tanácsoltok ?



2021. ápr. 18. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jobb endokrinológust kéne keresned. Milyenek a labor eredményeid, amire azt mondja, hogy nem kezelné? Az alulműködés általában hízással jár, de nem ritka az olyan eset sem, mint a tied.
2021. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több orvos is azt mondta jók az eredményeim ,csak a vasam drasztikusan alacsony
2021. ápr. 18. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor valamilyen gasztroenterológiai kivizsgálás is kéne. Írod a laktóz intoleranciát, lehet, hogy van ott más is. Valamilyen felszívódási probléma. Menstruációd nem erős esetleg? Vashiány miatt kérdezem. Egyébként az is összefügg az alulműködéssel, lehet, hogy mégis kéne kezelni.
2021. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vas mellé érdemes komplex B vitamint is szedni. Mit eszel/iszol és mennyit egy átlagos napon.
2021. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy fentebb is írták, egy alapos kivizsgálás. Lehet akár pajzsmirigy túlműködés is. Én a méhpempőtől híztam amúgy.
2021. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a vasat drasztikusan alacsony, lehet felszívódási zavar, vagy nem változatos étkezés, de lehet akár valamilyen vasfüggő patogén is.
2021. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!