Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálat lesz?

Milyen vizsgálat lesz?

Figyelt kérdés
16 vagyok és még egyszer se jött meg igy jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. Elégé parázok tőle milyen vizsgálat lesz.

máj. 13. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

A vizsgálat pontos menete nagyban függ attól, hogy élsz-e már szexuális életet.

16 évesen azért elmenni, mert még nem jött meg, korai és értelmetlen egyébként, de ha te ettől jobban érzed magad, akkor persze menj el. De jó eséllyel semmit sem tudnak majd rá mondani, mert nem vagy elkésve.

máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem élek , anya mondta nehogy valami bajom legyen
máj. 13. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Reméljük hogy nem kezdenek majd el eszetlenül hormonokkal tömni. Egy jó endokrinológust is felkereshetnétek hogy csináljon egy hormon panelt.

27N

máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ne parázz tőle, nem fájdalmas, ne feszülj rá.
máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Emiatt nem kell elmenni.
máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

16 évesen azért elmenni, mert még nem jött meg, korai és értelmetlen egyébként - egy fenéket nem.


Ha valaki 16 éves koráig nem menstruál, ALAP egy vizsgálat, mert hormonálisan valami nincs rendben nála.


Ez az az időpont, amikor már el KELL menni, mert valami miatt nincs megfelelő hormonháztartása, ami többek között például a csontok erősségére is kihatással van.

máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, nekem 10 évesen jött meg, és 8. osztály végére mindenki menstruált már. Nem korai elmenni. Valószínüleg lesz egy rákszűrés és ultrahang.
máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

7

Mégis 16 évesen miért is lenne rákszűrés...?

máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 17 évesen méhnyakrákom volt. Az volt a szerencse, hogy voltam ilyen vizsgálaton :*
máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!