Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm alhasi fájdalomra,...

Barátnőm alhasi fájdalomra, illetve menstruáció előtti érzetre panaszkodik, mi lehet?

Figyelt kérdés

11-én jött meg neki és közvetlen utána, 16-án este voltunk együtt, 17-én, illetve 18-án délelőtt.


Olvastam, hogy a beágyazódást követően felléphet hasonló alhasi fájdalom és "különös" érzés, viszont ha azt veszem, hogy szinte szó szerint a menstruáció után voltunk együtt (részben védekezve, részben nem) és egy esetleges "bejutás" után 1.5-2 nappal kezdett el fájni, ezért ezt az eshetőséget ki is zárhatjuk körülbelül ugye?


Több forrást is olvastam és mindenhol egy kicsit máshogy írják, de abban jóformán megegyeztek a lapok, hogy olyan 5 nap kell legalább. Mit gondoltok?


Természetesen el fog menni orvoshoz :) Csak jelenleg nincs rendelés, de a napokban már újra lesz.


Valószínűbb valamilyen gyulladás, mint sem egy esetleges terhesség?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#alhasi fájdalom #alhasi fájdalom menstruáció szerű érzés #alhasi fura érzés nők #alhasi fájdalom terhesség
2021. ápr. 20. 11:07
 1/5 A kérdező kommentje:
(1.5 nappal a menstruáció után voltunk együtt körülbelül, illetve az első együttlét reggelén egy kicsit még vérzett, így szinte szó szerint utána történtek az események, ez nem volt teljesen egyértelmá a fenti kiírásomból)
2021. ápr. 20. 11:10
 2/5 A kérdező kommentje:
(és 18 éves)
2021. ápr. 20. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges terhesség is, ha nem védekeztetek vagy nem rendesen. (Nekem éppen így jöttek össze az ikreim, direkt a menzesz után)

De lehet valamilyen gyulladás vagy egyéb is.

2021. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és ugyanilyen tüneteket érzett, már ilyen hamar? Vagy azért több idő telt el?


Előre is köszönöm a választ.

2021. ápr. 20. 11:26
 5/5 A kérdező kommentje:

Illetve ha sajnos arról lenne szó, hogy egy nemvárt terhesség indulna el, akkor egyfelől a 120 órás fogamzásgátló tabletta megoldást tudna jelenteni? [link]


Másfelől annak a megállapítása, hogy ilyen hamar bekövetkezett-e, egy nőgyógyásznál megtudható, vagy várni kellene ott is?


A terhességi teszteknél tudom, hogy azért időnek kell eltelnie amíg biztonságosan kimutatható, addig egy nőgyógyász szakembernél nem tudom, hogy rendelkezésre állnak-e olyan eszközök, amik megmondják már most.


Előre is köszönöm a választ.

2021. ápr. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!